Biuro Nieruchomości Handshake

Nasi specjaliści pomogą Ci wycenić Twoją nieruchomość, przygotować ją do sprzedaży lub znaleźć idealne miejsce do zamieszkania.

Skorzystaj z darmowej porady


O NAS

Biuro nieruchomości HandShake

Handshake to biuro nieruchomości zajmujące się kupnem i sprzedażą nieruchomości w Rzeszowie. Jako eksperci w branży, pomagamy naszym klientom w realizacji ich celów. Jeśli chcesz kupić nieruchomość lub sprzedać swoją posiadłość skutecznie i za najlepszą cenę, jesteś we właściwym miejscu. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy z przyjemnością doradzą Ci na każdym etapie transakcji, zarówno przy kupnie jak i sprzedaży. Jeśli potrzebujesz darmowej porady dotyczącej rynku w Rzeszowie, nie wahaj się z nami skontaktować.
 

Rzeszów
ul. Targowa 5, 35-064 Rzeszów

Dowiedz się za ile możesz sprzedać swoją nieruchomość!

Nasz zespół

Poznaj naszego doradcę

Mateusz Mołczan
Doradca ds. nieruchomości
Mateusz Mołczan
Doradca ds. nieruchomości

Rzeszów/Kraków

Karol Jaworski
Doradca ds. nieruchomości
Karol Jaworski
Doradca ds. nieruchomości

Rzeszów

Michał Chomyszyn
Doradca ds. nieruchomości
Michał Chomyszyn
Doradca ds. nieruchomości

Rzeszów

Oskar Lipiński
Doradca ds. nieruchomości
Oskar Lipiński
Doradca ds. nieruchomości

Mielec

Opinie

Sprawdź co myślą o nas klienci

Dawid DmitrzakDawid Dmitrzak
20:22 28 Jan 23
Współpraca z firmą była bezproblemowa, profesjonalna i bardzo miła. Polecam Pana Macieja, transakcja przebiegła bezproblemowo.
Przemysław SzPrzemysław Sz
19:53 23 Jan 23
Polecam biuro nieruchomości HandShake. Współpracowałem z Karolem Jaworskim, który znalazł klienta na moje mieszkanie i doprowadził transakcje do skutku. Wszystko odbyło się w miłej i profesjonalnej atmosferze. Metody i strategie zaproponowane przez Pana Karola sprawdziły się w 100% i sprzedaż nastąpiła po niecałym miesiącu współpracy.
Sabina KmiotekSabina Kmiotek
12:31 21 Jan 23
Polecam współpracę z biurem Handshake Sp. z o.o. Miałam okazję współpracować z Panem Karolem Jaworskim, który pośredniczył w sprzedaży oraz zakupie nowej nieruchomości. Pełen profesjonalizm podczas współpracy. Sprawna komunikacja, przejrzysta umowa pośrednictwa sprzedaży oraz kompleksowe prowadzenie całej transakcji. Pan Karol jest profesjonalistą, szybko i z cierpliwością odpowiadał na wszystkie moje pytania oraz wynegocjował dobre ceny przy sprzedaży i zakupie nowej nieruchomości. Dzięki pomocy Pana Karola cała procedura przebiegła bardzo szybko, bezproblemowo i w świetnej atmosferze.
Michał KafaraMichał Kafara
22:30 20 Jan 23
Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług pośrednika pana Mateusza Mołczana - bardzo kompetentny, z szeroką wiedzą na temat sprzedawanej nieruchomości, słowny i uczciwy!
Konrad SzubaKonrad Szuba
01:16 19 Jan 23
Profesjonalna i rzetelna firma, pomogli mi sprzedać mieszkanie i znaleźć mniejsze. Polecam jeśli ktoś potrzebuje pomocy z kupnem/sprzedażą w Krakowie.
Henryk PodlaskiHenryk Podlaski
16:12 15 Jan 23
Jestem bardzo zadowolony z usług tego biura. Serdecznie polecam.
Dawid FeminDawid Femin
15:15 15 Jan 23
Jeśli szukasz mieszkania w Rzeszowie, polecam skorzystać z usług biura nieruchomości. Pan Mateusz, z którym miałem przyjemność pracować, okazał się niezwykle pomocny. Znalazł mieszkanie i wynegocjował dobrą cenę i mogłem szybko się wprowadzić. Serdecznie polecam to biuro nieruchomości każdemu, kto poszukuje nowego miejsca zamieszkania w Rzeszowie.
js_loader

Dzięki naszej pomocy będziesz mógł podjąć świadomą decyzję i zaoszczędzić czas i pieniądze.

Rzeszów
ul. Aleja Armii Krajowej 4A
35-304 Rzeszów

Porozmawiaj z naszym doradcą

Darmowa porada


Compare listings

Porównać